Myjka Gorącowodna IPC PW-H28/4 jednofazowa 500l/h

Brutto 13 506.63 

Netto 10 981.00 zł
Model: IDAC40683
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: IDAC40683 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Myjka Gorącowodna IPC PW-H28/4 jednofazowa 500l/h

  Myjka Gorącowodna IPC PW-H28/4 jednofazowa 500l/h stanowi doskonałe połączenie efektywności i wydajności. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, wykorzystując gorącą wodę o przepływie 500 litrów na godzinę. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodnego i wydajnego sprzętu do codziennego czyszczenia.

  Myjka, która spełnia wszystkie oczekiwania – IPC PW-H28

  Gorącowodna myjka ciśnieniowa PORTOTECNICA IPC PW-H28 dostępna jest w dwóch opcjach: 

  • model IDAC40683 – to jednofazowe urządzenie z możliwością podgrzewania wody, wyposażone w pompę osiową z mosiężną głowicą i ceramicznymi nurnikami. Zabezpieczenie ITS, opóźniony start bojlera i system stabilizacji temperatury wody to dodatkowe atuty. Możemy regulować ciśnienie robocze do 130 bar i przepływ wody do 500 l/h.
  • model IDAC40685 – to trójfazowe urządzenie z możliwością podgrzewania wody. Posiada pompę korbowodową z mosiężną głowicą i ceramicznymi nurnikami. Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny system MSC, który kontroluje pracę pompy i chroni przed potencjalnymi przeciążeniami.

  Pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym i zabezpieczenie DTS to dodatkowe atuty. Istnieje także możliwość mycia parą. Ciśnienie robocze regulowane jest do 170 bar i przepływ wody do 800 l/h.

  Funkcje, które wpływają na jakość i komfort pracy

  Dzięki wbudowanemu systemowi stabilizacji temperatury wody, możemy mieć pewność, że temperatura zostanie dostosowana do naszych potrzeb. Dodatkowo, dzięki elektronicznemu systemowi MSC, który kontroluje pracę pompy, możemy być pewni, że urządzenie jest chronione przed potencjalnymi przeciążeniami. Myjka posiada pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym. Możemy regulować ciśnienie robocze do 130 bar, a przepływ wody do 500 l/h. W przypadku korzystania z mycia parą, możemy regulować ciśnienie robocze do 170 bar, a przepływ wody do 800 l/h.

  Niezakłócona czystość każdego dnia

  Gorącowodna myjka ciśnieniowa jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania czystości na małych i średnich powierzchniach – zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a nawet na placach budowy. Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowane koła, które bez problemu poruszają się po nierównych powierzchniach. Producent z Włoch gwarantuje najwyższą jakość produktów i dostępność części zamiennych.

  Nowoczesne uszczelki użyte w produkcji urządzenia zapewniają szczelność podczas mycia. Myjka waży 75 kg, a temperatura wody na wylocie może wynosić do 50ºC. W skład zestawu wchodzą ocynkowana lanca P50, pistolet MV2009, dysza wysokociśnieniowa i 8-metrowy wąż wysokociśnieniowy.

  Informacje dodatkowe

  Przepłw powietrza [m³/h]

  Model

  Marka

  Zasilanie

  Pojemność [l]

  Ciśnienie [bar/Mpa]

  Maksymalny Przepływ wody (l/h)

  Pobór mocy [kW]

  Maksymalny pobór mocy [kW]

  Ilość pól silnika/rpm

  Sterowanie

  Pompa/głowica/tłoki

  Moc cieplna kotła [kW]

  Zużycie paliwa [kg/h]

  Pojemność baku paliwa [l]

  Zbiornik na chemię [l]

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Myjka Gorącowodna IPC PW-H28/4 jednofazowa 500l/h
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria