Promocja 7%

Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 3/62 W&D

Brutto 4 169.96 

Poprzednia najniższa cena: 4 169.96 .

Netto 3 390.20 zł

+ Gratis

Profesjonalne granulki zapachowe do odkurzacza Granodor Flower 250ml
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: ASDO15025 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 3/62 W&D  – Potężna wydajność, niezawodność i wszechstronność

  Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 3/62 W&D to prawdziwa bestia wśród urządzeń czyszczących, zaprojektowana, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom czystości. Wyposażony w trzy niezależnie od siebie pracujące silniki o łącznej mocy 3600 W, ten odkurzacz zapewnia olśniewającą wydajność zarówno na mokrych, jak i suchych powierzchniach. Podciśnienie 2380 mmH2O i przepływ powietrza 600 m3/h sprawiają, że urządzenie szybko i skutecznie zbiera nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia.

  Inteligentny design dla optymalnej wygody

  IPC GP 3/62 W&D wykracza poza zwykłe odkurzacze, dzięki innowacyjnym funkcjom zapewniającym niezrównaną wygodę podczas użytkowania. Pływak zintegrowany z obudową głowicy oraz system zapobiegający dostaniu się piany chronią urządzenie przed uszkodzeniem i zapewniają długotrwałą niezawodność. Ponadto solidny wózek na dużych kołach ułatwia transport, a 8,5-metrowy przewód zasilający zapewnia szeroki zasięg działania, pozwalając na sprzątanie dużych obszarów bez konieczności zmiany gniazdka.

  Trwałość i innowacyjne funkcje

  Nie tylko wydajność i wygoda czynią z IPC GP 3/62 W&D odkurzacza idealnego do intensywnego użytku. Jego solidna konstrukcja obejmuje aluminowo-plastikowe rury, mocne haczyki i innowacyjną uszczelkę. Wszystko to, w połączeniu z obudową odporną na uszkodzenia mechaniczne, gwarantuje długotrwałość urządzenia. Filtr sanitarny zapewnia higienę i czystość, a pojemny zbiornik o pojemności 62 litrów pozwala na długie sesje sprzątania bez konieczności częstego opróżniania.

  Odkurzacz IPC GP 3/62 W&D to wybór profesjonalistów i tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość, wydajność i niezawodność. Dzięki temu urządzeniu każde zadanie sprzątania stanie się łatwe i przyjemne. Nie czekaj, dołącz do grona zadowolonych użytkowników i ciesz się nieskazitelną czystością z IPC GP 3/62 W&D!

  Gratis

  Profesjonalne granulki zapachowe do odkurzacza Granodor Flower 250ml

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Pojemność [l]

  Zastosowanie

  Zasilanie

  Silnik

  Zasilanie [V]

  Moc [W]

  Podciśnienie [mmH2O]

  Pojemność [l]/materiał

  Średnica akcesoriów [mm]

  Poziom hałasu dB(A)

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 3/62 W&D
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria