Promocja 7%

Odkurzacz Plecakowy YP 1/5 Backpack

Brutto 2 008.50 

Poprzednia najniższa cena: 2 008.50 .

Netto 1 632.90 zł
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: ASDO13558 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  IPC YP 1/5 Backpack: przenośny odkurzacz plecakowy do specjalnych zadań

  Wykonywanie czyszczenia w miejscach trudno dostępnych niewątpliwie wymaga zwiększonej koncentracji i dokładności. Dla tych, którzy pragną komfortu w każdej sytuacji i nie chcą dodatkowych zmartwień, plecakowy odkurzacz  IPC YP 1/5 Backpack może być doskonałym rozwiązaniem.

  Ta zielono-czarno-szara jednostka posiada pojemny zbiornik na śmieci i giętką rurę ze ssawką na końcu, która sprawnie radzi sobie z kurzem i małymi odpadkami. Jest to kluczowe narzędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie sprzątanie obszarów, a standardowy odkurzacz mógłby napotkać wiele przeszkód. Dzięki ergonomicznej budowie, nie ogranicza swobodnego poruszania się podczas pracy.

  Plecakowy odkurzacz  IPC YP 1/5 Backpack: wybór dla perfekcjonistów

  Plecakowy odkurzacz  IPC YP 1/5 Backpack waży niespełna pięć kilogramów i jest naszym najbardziej prestiżowym produktem. Na wyposażeniu ma dobrze zaprojektowane szelki, które nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego użytkowania. Co więcej, ma gęsty filtr, który zapobiega awariom spowodowanym nadmiarem pyłu dostającego się do odkurzacza.

  Urządzenie posiada długą rurę i wąż zakończone ssawką, a w zestawie dostępne są także inne użyteczne akcesoria. Włącznik jest umieszczony w miejscu łatwo dostępnym. Urządzenie jest przystosowane do pracy w dłuższych cyklach czasu i jest odporne na przeciążenia.

  Wyjątkowe parametry techniczne

  Czy chodzi o przypadkowo rozsiane na dywan skrawki papieru, sprzątanie okruszków zza foteli samochodowych czy odświeżanie zakurzonej tapicerki fotela biurowego – plecakowy odkurzacz IPC YP 1/5 Backpack okaże się niezawodny. To nowoczesne urządzenie łączy atrakcyjny design z niesamowitą wydajnością. Jest wykonane z tworzyw sztucznych, metali i aluminium odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Działa na zasilanie sieciowe 240V, z podciśnieniem 2448 mm H2O i przepływem powietrza na poziomie 166 m3/h. Trudno znaleźć bardziej kompaktowy, solidny i wydajny produkt.

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Przepłw powietrza [m³/h]

  Zastosowanie

  Pojemność [l]

  Zasilanie

  Silnik

  Zasilanie [V]

  Moc [W]

  Podciśnienie [mmH2O]

  Pojemność [l]/materiał

  Średnica akcesoriów [mm]

  Poziom hałasu dB(A)

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Odkurzacz Plecakowy YP 1/5 Backpack
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria