Maszyna czyszcząca IPC CT160 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami LI-ION z napędem

Brutto 124 205.40 

Netto 100 980.00 zł
Model: BT95+CB+BAT LI-ION
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: CT160BLION Kategorie: ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Maszyna czyszcząca IPC CT160 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami  LI-ION z napędem

  Zestaw Maszyna czyszcząca IPC CT160 z prostownikiem i akumulatorami LI-ION to kompletna propozycja dla tych, którzy cenią komfort i niezawodność. Bateryjny model z napędem pozwala na efektywne i szybkie czyszczenie powierzchni. Dzięki wyposażeniu w akumulatory LI-ION i prostownik, urządzenie jest gotowe do działania od razu po rozpakowaniu. Wzmocnij swoje działania utrzymania czystości z IPC CT160!

  IPC CT160 Gansow — maszyna czyszcząca z przyszłością

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu maszynę czyszczącą IPC CT160 Gansow – prawdziwe cudo techniki łączące niezrównaną wydajność z najnowocześniejszą technologią. Jest to sprzęt, który stanowi rewolucję w utrzymaniu czystości na dużych powierzchniach.

  IPC CT160 jest wyjątkowym automatem szorująco-zbierającym z kierowcą, charakteryzującym się niezwykłą wszechstronnością. Za pomocą intuicyjnego panelu sterowania, maszynę można dostosować do trzech różnych trybów pracy. Dzięki temu niezależnie od specyfiki działalności i rodzaju powierzchni do czyszczenia CT 160 jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem czystości.

  Niezrównana wydajność i czas pracy CT160

  Impresyjna wydajność tego urządzenia, dochodząca do 6175 m2 na godzinę, sprawia, że jest idealnym wyborem dla centrów handlowych, lotnisk, szpitali czy hali przemysłowych. Dodatkowo, maszyna cechuje się wyjątkowo długim czasem pracy na jednym ładowaniu — aż 360 minut, co przekłada się na ponad 5 godzin nieprzerwanej pracy.

  Pod sercem IPC CT160 drzemie potężny silnik, który bez problemu pokonuje wzniesienia do 16% nachylenia. Dzięki temu, nawet w miejscach o zróżnicowanej topografii, maszyna poradzi sobie z utrzymaniem perfekcyjnej czystości.

  Konstrukcja CT160 uwzględnia nie tylko wydajność, ale również ergonomię i łatwość obsługi. Żółty panel dotykowy ułatwia codzienną konserwację, a intuicyjne menu sprawia, że korzystanie z maszyny jest proste nawet dla osób bez doświadczenia. Trzy programy robocze umożliwiają dostosowanie trybu pracy do konkretnych potrzeb, co optymalizuje zużycie energii i zasobów.

  Mimo imponujących możliwości CT 160 jest niezwykle kompaktowy. W połączeniu z dużej zwrotności maszyna jest niezwykle łatwa w manewrowaniu, nawet w zatłoczonych i wąskich przestrzeniach.

  Korzystając z maszyny IPC CT160 Gansow, zyskujecie Państwo nie tylko pewność nieskazitelnej czystości, ale także komfort obsługi i pewność, że wybraliście Państwo produkt najwyższej jakości. Czystość na najwyższym poziomie nigdy nie była tak prosta i efektywna.

  Informacje dodatkowe

  Model

  Wielkość zbiorników [l]

  Marka

  Zasilanie

  Wydajność teoretyczna m²/h

  Szerokość czyszczenia [mm]

  Zasilanie [V-Ah]

  Moc maksymalna [W]

  Nacisk szczotek [kg]

  Szerokość ssawy [mm]

  Prędkość maksymalna [km/h]

  Czas pracy

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Maszyna czyszcząca IPC CT160 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami LI-ION z napędem
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria