Maszyna czyszcząca IPC CT80 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami LI-ION z napędem

Brutto 71 512.20 

Netto 58 140.00 zł
Model: BT70+CB+BAT LI-ION
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: CT80BTLION Kategorie: ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Maszyna czyszcząca IPC CT80 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami  LI-ION z napędem

  Maszyna czyszcząca IPC CT80, wyposażona w akumulatory LI-ION i prostownik, jest gotowa do działania od razu po rozpakowaniu. Model z napędem pozwala na szybkie i efektywne czyszczenie powierzchni różnego typu, a ergonomiczne siedzisko zapewnia komfort pracy nawet przez długie godziny. Wybierając ten zestaw, zyskujesz pewność, że masz wszystko, co niezbędne do profesjonalnego utrzymania czystości.

  Nowoczesna i kompaktowa zmywarka do posadzek z siedzeniem dla operatora IPC  BT70 LPTB02681 – efektywne narzędzie sprzątające o niewielkich rozmiarach

  Zmywarka do posadzek IPC BT70 LPTB02681 to innowacyjne urządzenie o zgrabnej budowie, skonstruowane z wytrzymałych materiałów. Zapewnia doskonałe efekty czyszczenia, przy minimalnym wysiłku. Przeznaczone jest do czyszczenia powierzchni o średniej wielkości. Wśród innych urządzeń z tej klasy jest najmniejszą zmywarką z siedziskiem dla operatora. Jej ergonomiczny i kompaktowy kształt umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, których większe zmywarki nie są w stanie osiągnąć.

  Wydajność i nowoczesność

  Zmywarka  BT70 LPTB02681 to wydajne urządzenie wyposażone w nowoczesne i praktyczne funkcje. Ma bardzo mały promień skrętu, co ułatwia sterowanie i umożliwia pracę w ciasnych przestrzeniach – już od 70 cm. Wyposażona jest w dwie szczotki, które zapewniają wysoki standard czyszczenia posadzki, oraz kartę pamięci. Jej wydajność to imponujące 4070 m2/h, a pojemność zbiorników wynosi łącznie 80 litrów. Cała zmywarka jest zasilana bateryjnie 24 V, jednak baterie i ładowarkę należy dokupić osobno. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku wariantów baterii, o różnych parametrach, co pozwala dostosować czas pracy urządzenia do jego zadań.

  Wygodne użytkowanie i wszechstronność

  Zmywarka do posadzek IPC CT80 zapewnia operatorowi wygodę i ergonomiczne siedzisko podczas pracy. Nadaje się do czyszczenia różnych rodzajów podłóg, w tym płytek twardych, żywicznych i porcelanowych. Możliwe jest również rozszerzenie funkcjonalności urządzenia poprzez dodatkowe akcesoria dedykowane, takie jak specjalna osłona na przód zmywarki, zestaw migających sygnalizatorów czy zestaw dozowania chemii. Masa całej zmywarki wynosi zaledwie 118 kilogramów, a jej maksymalna prędkość pracy to 6 km/h.

  Doskonały sprzęt dla firm sprzątających

  Zmywarka CT80 jest idealnym sprzętem dla firm sprzątających, które zajmują się czyszczeniem średnich powierzchni, szczególnie w ciasnych i wąskich przestrzeniach. Aby korzystać z tego urządzenia w odpowiedni sposób, niezbędne jest podstawowe przeszkolenie personelu w obsłudze. Jednak obsługa zmywarki nie jest problematyczna i jednocześnie zapewnia operatorowi komfort podczas pracy.

  – możliwość konfiguracji z bateriami litowo-jonowymi

  Informacje dodatkowe

  Model

  Wielkość zbiorników [l]

  Marka

  Zasilanie

  Wydajność teoretyczna m²/h

  Szerokość czyszczenia [mm]

  Zasilanie [V-Ah]

  Moc maksymalna [W]

  Nacisk szczotek [kg]

  Szerokość ssawy [mm]

  Prędkość maksymalna [km/h]

  Czas pracy

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Maszyna czyszcząca IPC CT80 bateryjna w zestawie z prostownikiem i akumulatorami LI-ION z napędem
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria