Szorowarka jednotarczowa Orbis Eco

Brutto 5 141.40 

Netto 4 180.00 zł

+ Gratis

pad
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: TROB4500 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Orbis Eco – zbilansowane połączenie efektywnej pracy i prostej obsługi

  Efektywna praca i prosta obsługa są kluczowymi aspektami, które powinny charakteryzować urządzenia czyszczące z najwyższej półki. Wiedzą o tym, producenci sprzętów czyszczących, takich jak szorowarka Orbis Eco. Jest to urządzenie stworzone do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które cechuje optymalna wydajność dostosowana do najbardziej zróżnicowanych potrzeb klientów. Tego szukasz? Poznaj naszą propozycję!

  Szorowarka jednotarczowa o średnicy 17 cali

  Inżynierowie z Orbis Eco stworzyli najwyższej jakości jednotarczową szorowarkę, która sprawdzi się na różnych powierzchniach, w tym na podłogach przemysłowych, twardych i wielu rodzajach podłóg elastycznych. Doskonałe parametry urządzenia łączą niezawodność z komfortem pracy, czego oczekują eksperci odpowiedzialni za utrzymanie czystości. Dwa dobrze zbalansowane koła zapewniają łatwą i satysfakcjonującą pracę, nie wymagającą dużej siły od operatora. Dzięki niskiemu profilowi szorowarki, dotarcie do trudno dostępnych miejsc nie jest już problemem – nawet jeśli są one położone blisko innych urządzeń lub maszyn. Przechowywanie urządzenia nigdy nie było prostsze, a to za sprawą składanej rączki, dzięki której maszyna nie jest zbyt wymagająca w przechowywaniu.

  Klasyczny design połączony z doskonałością czyszczenia

  Ta jednotarczowa szorowarka to połączenie tradycyjnej konstrukcji z doskonałością czyszczenia. Jej siedemnastocalowa tarcza jest niezrównana w walce z różnymi zanieczyszczeniami organicznymi, a także z typowymi zabrudzeniami występującymi w przestrzeniach przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazyny czy rampy załadunkowe.

  Wybierając produkt Orbis Eco, stawiasz na współpracę z marką z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy dbają o to, aby urządzenia, które Ci dostarczają były solidnie wykonane i doskonale wyważone, aby mogły efektywnie pracować dla Ciebie przez wiele lat.

  Nienaganna czystość i łatwość utrzymania, to coś, na co zasługuje Twoja firma. Wybierając jednotarczową szorowarkę marki Orbis Eco, zyskujesz wsparcie w procesach, które wcześniej były żmudne i energochłonne.

  Gratis

  pad

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Zasilanie

  Moc silnika [W]

  Wydajność [m²/h]

  Nacisk [g/cm²]

  Średnica szczotki/pada [cm]

  Obroty [rpm]

  Napięcie [V/Hz]

  Poziom hałasu dB(A)

  waga [kg]

  Wymiary LxWxH z rękojeścią [cm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Szorowarka jednotarczowa Orbis Eco
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria