Szorowarka Oscylacyjna TP 43 Orbital

Brutto 8 104.47 

Netto 6 589.00 zł

+ Gratis

pad
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: TP43ORB Kategorie: ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Nowoczesna orbitalna maszyna do mycia podłóg TP 43 ORBITAL

  Orbitalna maszyna do mycia podłóg TP 43 ORBITAL to wyspecjalizowany sprzęt o bogatej gamie funkcji, zaprojektowany z myślą o skutecznym czyszczeniu niemal każdej powierzchni. Jako uniwersalne urządzenie nadaje się do różnych rodzajów podłóg – od PCV, przez żywiczne i drewniane, aż po dywany. Oprócz tego doskonale radzi sobie z renowacją. Może być stosowane do czyszczenia posadzek betonowych, marmurowych, lastrykowych czy drewnianych.

  Czyszczarka pozwala na efektywne i precyzyjne utrzymanie podłóg w miejscach takich jak:

  •       hale przemysłowe,
  •       magazyny,
  •       budynki publiczne.

  Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnej technologii orbitalnej, która łączy w sobie dwa równoległe ruchy szczotki lub pada – oscylacyjny i rotacyjny.

  Sprzęt o wysokiej efektywności

  Niezawodny silnik o mocy 1100W zapewnia wysokie parametry pracy jednotarczowej czyszczarki TP 43. Amplituda drgań wynosi 1400 rpm, przy jednoczesnej prędkości obrotowej tarczy do 90 rpm pozwala na efektywne i bezpieczne dla powierzchni czyszczenie podłogi. Poradzi sobie nawet tam, gdzie są nierówności, bo ma świetną przyczepność do podłogi, niezależnie od jej rodzaju. Standardowa średnica pracy (szczotki/pada) wynosi 17 cali (430 mm). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną!

  Doskonałe wyważenie i amortyzacja drgań

  Orbitalna czyszczarka TP 43 z napędem zębatkowym jest niezwykle łatwa w obsłudze. Jej konstrukcja gwarantuje odpowiednie wyważenie poszczególnych elementów i wysoką stabilność, co ułatwia manewrowanie. System amortyzacji efektywnie minimalizuje odczuwanie drgań na każdym podłożu!

  Oscylacyjna czyszczarka o wadze 41 kg i wymiarach 460x120x56 mm została stworzona z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcyjnych, co gwarantuje jej wysoką wytrzymałość i długotrwałe, niezawodne działanie. Wśród standardowych akcesoriów, które są dołączane do zestawu, znajduje się uchwyt pada, przewód zasilający i pojemnik na wodę o pojemności 15 l.

  Gratis

  pad

  Informacje dodatkowe

  Przepłw powietrza [m³/h]

  Marka

  Pojemność [l]

  Zasilanie

  Moc silnika [W]

  Napięcie [V/Hz]

  Pojemność zbiornika [l]

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Rodzaj napędu

  Średnica pracy [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Szorowarka Oscylacyjna TP 43 Orbital
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria