Akcesoria i części do myjek ciśnieniowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Myjki ciśnieniowe to niezbędne narzędzia, które ułatwią Ci codzienne obowiązki nie tylko w firmie, ale również w domu. Z ich pomocą wyczyścisz elewację, kostkę brukową i zmyjesz błoto z karoserii samochodu. Nasze myjki ciśnieniowe wspierają przedsiębiorców i domowników niezależnie od ich potrzeb. Jednak będą one jeszcze lepsze, kiedy sięgniesz po części do myjek ciśnieniowych dostępne w naszej ofercie.

Części zamienne do myjek ciśnieniowych

Czy wiesz, że możesz z łatwością dopasować myjkę ciśnieniową do swoich potrzeb? Wystarczy, że wykorzystasz części zamienne do myjek ciśnieniowych, które dostępne są w naszym sklepie internetowym. Oferujemy Ci bogaty asortyment – od węży, przez pistolety po zestaw akcesoriów. Przyjrzyj się bliżej naszym propozycjom i wybierz najlepszą dla siebie. 

Dopasowane węże 

Wąż to niezbędny element każdej myjki ciśnieniowej. Odpowiada on za transport wody pod wysokim ciśnieniem z pompy do pistoletu lub dyszy czyszczącej. To właśnie solidny wąż ułatwi Twoją pracę. W naszej ofercie dostępne są węże do myjek ciśnieniowych o różnych długościach. Możesz wybrać 8, 10, a nawet 12 m , dzięki czemu wykonywanie zadań stanie się o wiele bardziej przyjemne. Do Twojej dyspozycji są również specjalne węże spożywcze.

Poręczne pistolety 

Długi pistolet do zadań specjalnych w wersji G6000, a może pistolet RL56 w błękitnym kolorze? W naszym sklepie znajdziesz poręczne pistolety, które bez większej trudności dopasujesz do rodzaju wykonywanych prac. Oferowane przez nas pistolety są ekonomiczne, a dodatkowo gatunkowe i niezwykle wytrzymałe. Będą służyły Ci przez lata.

Zestawy akcesoriów do myjek ciśnieniowych 

Dodatkowe elementy zawsze się przydadzą, dlatego warto mieć je pod ręką. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawy, w których znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do sprzątania przy pomocy myjki ciśnieniowej. Zestawy składają się z wielu elementów, które możesz wymieniać i używać ich zamiennie. Kontroluj ciśnienie, czyść jak ekspert i spraw, że używanie myjki ciśnieniowej stanie się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli nie wiesz, które akcesoria do myjek ciśnieniowych najlepiej sprawdzą się w Twojej branży, to pamiętaj, że nasz zespół chętnie doradzi Ci na każdym etapie zakupu – przed podjęciem decyzji, jak i po. Skontaktuj się z nami, aby kupić najlepsze akcesoria.