Myjki ciśnieniowe PERS – najwyższy poziom funkcjonalności!

Innowacyjne myjki ciśnieniowe sprawdzają się idealnie w zastosowaniach profesjonalnych, jak i na własny użytek, np. do czyszczenia elewacji domu lub samochodu. Współpracując z nami, zawsze otrzymujecie Państwo najwyższej jakości narzędzia dostosowane do potrzeb firmy. Już teraz zobacz wszystkie urządzenia i wybierz te myjki, które realnie przyczynią się do oszczędności wysiłku i czasu pracy!

Sprawdź oznaczenia maszyn (Najedź i zobacz)
PW
Myjki ciśnieniowe
-
H
H = Gorąca woda
C - Zimna woda
25
Platforma
D
System silnika
- = BY PASS
I = Immediate total stop
D = Delayed Total stop
S = Safety Stop
11
MPA Ciśnienie
10
Przepływ
l/min
P
Typ pompy
P = Pompa korbowodna
A = Pompa osiowa
M
Rodzaj zasilania
M = Jednofazowy
T = Trzyfazowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Naszą ofertę dostosowaliśmy do faktycznych potrzeb przedsiębiorstw. Dzięki temu możemy zaoferować wiele różnych modeli charakteryzujących się odmiennymi parametrami i szczegółowym przeznaczeniem. Do każdego możliwego zastosowania jesteśmy w stanie dobrać najlepszą myjkę ciśnieniową. Podczas gdy mobilne myjki ciśnieniowe zimnowodne będą idealne np. do oczyszczania elewacji z kurzu, do poważniejszych zanieczyszczeń rekomendujemy myjki gorącowodne.

Myjki ciśnieniowe PERS wyróżniają się pod względem funkcjonalności, a poszczególne modele mogą oferować:

  • możliwość regulacji ciśnienia bezpośrednio w pompie,
  • innowacyjne zwijacze węży myjek,
  • kontrolę mikrowycieków wody i ciśnienia dysz,
  • systemy monitoringu czasu pracy i zapobiegania awarii,
  • diody kontrolne i ostrzegawcze,
  • zaawansowane ciśnieniomierze.

W zależności od rodzaju narzędzia mogą pracować z wodą o temperaturze od 30℃ do nawet 145℃. Bogato wyposażone myjki o odpowiedniej mocy mogą być wyposażone w różne pompy (m.in korbowodowe, wielotłoczkowe) oraz systemy elektroniczne, zapewniające wydajność i komfort Państwa pracy.

Myjki ciśnieniowe – idealne rozwiązanie dla firmy i domu

Tam, gdzie determinacja i dobra wola nie wystarczą, do gry wchodzą profesjonalne narzędzia. Myjki ciśnieniowe PERS umożliwiają skuteczne i natychmiastowe oczyszczanie wszystkich wodoodpornych powierzchni niewrażliwych na działanie strumieni wysokociśnieniowych. Stosuje się je między innymi do oczyszczania dachów, elewacji, kostki brukowej i płyt chodnikowych, a także tarasów, balkonów i instalacji ogrodowych. Myjki na wysokie ciśnienie doskonale sprawdzają się także do czyszczenia powierzchni o utrudnionym dostępie, a także obszarów, które nie mogą być czyszczone mechanicznie.

Myjki ciśnieniowe mają szerokie zastosowanie nie tylko w obszarze przemysłu. Doceniają je także użytkownicy prywatni. Nasze produkty stają się nieocenioną pomocą dla osób, które szybko i wydajnie pragną odświeżyć posesję, umyć samochód, motocykl czy rower. Wybierając modele dostępne w naszej ofercie, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu, co potwierdza specyfikacja techniczna i certyfikacja każdej myjki.

Każda z dostępnych myjek wyróżnia się solidną i ergonomiczną konstrukcją, zapewniając najlepszą kulturę pracy. Przekonajcie się Państwo o tym, umawiając spotkanie lub rozmowę z naszym specjalistą, który pomoże w wyborze najlepszego urządzenia!