O nas

O nas

Dostarczamy rozwiązania, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród specjalistów z branży. Jako praktycy potwierdzamy, że korzystanie z szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i innych pozwoli rozwinąć Twój biznes na zupełnie nowy, wyższy poziom.

PERS od lat wspiera przedsiębiorstwa zajmujące się zawodowo utrzymaniem czystości w obiektach biurowych, przemysłowych, handlowych i innych. Nasze korzenie sięgają 1988 roku. Systematycznie powiększaliśmy sieć sprzedaży o nowe placówki – w Tarnowie, Nowym Sączu, Rzeszowie. Dziś jesteśmy obecni w trzech województwach: małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim, ale obsługujemy klientów z całej Polski

Sprzedaż i wynajem profesjonalnych sprzętów do sprzątania

Prowadzimy sklep oraz wypożyczalnię. Dajemy Państwu okazję to sprawdzenia i przetestowania asortymentu, abyście podjęli najlepszą decyzję. Zakup czy wynajem? Chętnie pomożemy w porównaniu każdej opcji, tak pod względem finansów, jak i funkcjonalności. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze oraz szkoleniowe, więc nasi klienci doskonale wiedzą, jak w pełni wykorzystywać potencjał swoich nowych maszyn sprzątających.

Dlaczego wynajem maszyn czyszczących się opłaca?

Zakup profesjonalnej maszyny do czyszczenia podłóg oraz innych sprzętów może być dla Państwa sporym wydatkiem. Czy się opłaca? Czasem nasi klienci przed zakupem chcą przetestować dane urządzenie. Albo noszą się z zamiarem wymiany lub unowocześnienia swojej floty. Także wtedy, gdy planują dywersyfikację działań i obsługę kilku miejsc jednocześnie, rozważają współpracę z wypożyczalnią maszyn do czyszczenia posadzek.
Mask Group

Jakość, którą potwierdzają certyfikaty

Firma Pers spełnia najwyższe standardy i przestrzega norm branżowych. Gwarantuje to niezawodność i solidność oferowanych przez nas usług. Współpraca z nami przyniesie Ci najlepsze rezultaty. Poniższe certyfikaty są wynikiem ciężkiej pracy, dbałości o szczegóły i zadowolenia klienta. Od wielu lat jesteśmy jednym z liderów branży.

Jakość w standardzie ISO

Cieszymy się, mogąc oferować Państwu wyłącznie najlepszy, wyselekcjonowany asortyment, który sami obdarzamy zaufaniem. Za swoją pracę otrzymaliśmy liczne wyróżnienia, w tym odznaczenie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Możemy pochwalić się renomowanym, uznawanym w Polsce i na świecie standardem ISO 9001:2015. Ważnym wyznacznikiem jakości są także pozytywne opinie otrzymane od naszych klientów.
Iso 9001 2015.svg
Fair Play
Onaspers (1)

Współpracuj z nami – wybierz zaufanego partnera w biznesie

Wierzymy, że w biznesie kierują się Państwo podobnymi wartościami jak my. PERS to zgrany zespół profesjonalistów z bardzo długim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. Wspieramy przedsiębiorstwa, które chcą optymalizować procesy sprzątania, oszczędzać czas, lecz stale podnosić jakość swoich usług. Zapraszamy do współpracy, chętnie przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę oraz wycenę.