Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody 

W naszej ofercie dostępnych jest wiele różnych maszyn, które ułatwiają utrzymanie porządku. Niektóre z nich są niezwykle uniwersalne, dlatego proponujemy je różnym przedsiębiorcom – nie tylko tym, którzy prowadzą określony rodzaj działalności czy działają w konkretnym sektorze. Jedną z takich uniwersalnych maszyn są myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody. Z ich pomocą wyczyścisz każdą powierzchnię – w tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń. Poznaj bliżej myjki ciśnieniowe. Ciepła woda potrafi zdziałać cuda. 

Niezbędna funkcja podgrzewania wody 

Myjki ciśnieniowe dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w specjalny, wbudowany podgrzewacz wody, który może pracować nawet z wyjątkowo wysoką temperaturą. Wykorzystywanie gorącej cieczy pozwoli Ci o wiele skuteczniej usuwać trudne zanieczyszczenia, a w tym nawet zaschnięte plamy. Tłuszcz, smar czy nawet rozlane wino, to żadne wyzwanie dla profesjonalnych myjek z podgrzewaniem wody.  

Nie możemy zapomnieć o wysokim ciśnieniu. Ono również wpływa na efekt, który otrzymasz, wykorzystując naszą maszynę. Kiedy tylko nakierujesz gorącą wodę na brudną plamę, ona od razu zniknie z zasięgu Twojego wzroku. Jeśli każdego dnia likwidujesz trudne zabrudzenia, to wybierz nasze modele o wysokiej przepustowości, na przykład 800 litrów na godzinę, oferowane przez model IPC PW-H28 – z takim wsparciem efekty będą jeszcze lepsze, niż się spodziewasz. 

Dodatkowe elementy myjek ciśnieniowych 

Wiemy, że są sytuacje, w których samo ciśnienie nie poradzi sobie z zabrudzeniami, choć w przypadku naszego sprzętu jest to prawdziwa rzadkość. W takim wypadku konieczne jest wykorzystanie dodatkowych elementów i akcesoriów. Ceramiczne zawory czy zabezpieczenie DTS to tylko niektóre atuty. 

W wielu naszych modelach znajdziesz wbudowany system stabilizacji temperatury wody, dzięki któremu dostosujesz ciecz do swoich potrzeb. Dodatkowo zadbaliśmy o MSC, który kontroluje pracę pompy, aby nie została ona przeciążona. Twoja maszyna będzie zawsze bezpiecznie pracowała, dzięki odpowiedniemu wsparciu. 

Musimy również wspomnieć, że każdy model myjek z podgrzewaniem wody został wyposażony w wygodny, a przede wszystkim poręczny pistolet, na przykład G6000, czyli model z ceramicznym zaworem spustowym. Dzięki odpowiedniemu pistoletowi możesz regulować ciśnienie robocze i przepływ wody. 

Postaw na wygodę i wybierz maszyny dostępne w naszej ofercie.