Kontakt

Kontakt

Czy poszukują Państwo ekspertów w dziedzinie profesjonalnych systemów utrzymania czystości? A może zastanawiają się Państwo, jakie rozwiązanie będzie najbardziej efektywne dla konkretnego obiektu? Zapraszamy do kontaktu z nami! Zespół PERS jest tutaj, aby służyć pomocą i doradztwem.

Szybki kontakt

Pers
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w naszych godzinach pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00
Sobota – Niedziela: zamknięte
Dane do korespondencji:
Pers sp. z o.o.
Ul. Bronisława Czecha 10
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734-35-28-313
TARNÓW
Ul. Klikowska 101C
33-102 Tarnów
RZESZÓW
Ul. Okulickiego 18
35-206 Rzeszów
Płatności i rozliczenia

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.

  Wypożyczalnia

  Autoryzowany partner IPC i serwis urządzeń sprzątających
  Zapytaj eksperta:

  Serwis

  Autoryzowany partner IPC i serwis urządzeń sprzątających
  Zapytaj eksperta:

  Jako autoryzowany partner IPC i ekspert w dziedzinie profesjonalnych systemów utrzymania czystości, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza bogata oferta obejmuje sprzedaż i serwis maszyn czyszczących, transport w obrębie trzech województw (małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego), a także profesjonalne doradztwo.

  Głównym atutem naszej oferty jest wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam doskonale rozumieć potrzeby rynku i dostarczać sprzęt, który idealnie spełni Państwa oczekiwania. Posiadamy Certyfikat Higieny, co jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów, zawsze oferując produkty najwyższej jakości.

  Zapraszamy do współpracy branżę HORECA, zakłady przemysłowe, firmy sprzątające i wszystkie inne podmioty zainteresowane profesjonalnym utrzymaniem czystości.

  Zależy nam na Państwa opinii! Skontaktujcie się z nami i poznajcie naszą ofertę. Nasz zespół doradców z przyjemnością pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Przekonajcie się sami, jak profesjonalizm i doświadczenie idą u nas w parze z wysoką jakością obsługi.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu — zespół PERS jest do Państwa dyspozycji!