Maszyna do mycia podłóg

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Maszyny do mycia podłóg 

Czy wiesz, który sprzęt jest niezbędny w każdym lokalu usługowym, galerii handlowej, a nawet domach prywatnych? Jest to oczywiście odpowiednia maszyna do mycia podłóg. To właśnie ona oferuje szeroki zakres możliwości, dzięki czemu powierzchnia w Twoim obiekcie będzie zawsze odpowiednio zadbana. Zobacz, jakie maszyny do mycia podłóg dostępne są w naszej ofercie. 

Różnorodność maszyn do mycia podłóg 

A gdyby tak stworzyć uniwersalną maszynę do mycia podłóg, która sprawdzi się w każdej sytuacji? Taki sprzęt jest już dostępny w sprzedaży, a znajdziesz go w sklepie internetowym Pers. Wśród bogatej gamy naszych produktów z pewnością znajdziesz urządzenie idealnie spełniające Twoje potrzeby. Oferujemy sprzęt wyposażony w akumulatory, jak i maszyny kablowe, dzięki czemu każdy może dopasować wybraną maszynę do mycia podłóg do swojej przestrzeni i oczekiwań. 

Modele naszych maszyn do mycia podłóg akumulatorowych oferują Ci wiele dodatkowych funkcji i korzyści. Zostały one wyposażone w najnowocześniejsze akumulatory LI-ION, które gwarantują dłuższy czas pracy i o wiele szybsze ładowanie. Tym, co wyróżnia ten sprzęt na tle konkurencji jest doskonała wydajność czyszczenia, które może wynosić nawet 9450 m2/h. Wszystko zależy od tego, na którą maszynę do mycia podłóg zdecydujesz się podczas zakupów. 

Funkcjonalne maszyny do mycia podłóg w domu 

Nie tylko przedsiębiorcy korzystają z naszych maszyn. Sięgają po nie również osoby prywatne, którym zależy na osiągnięciu odpowiedniej czystości w domach i mieszkaniach. Funkcjonalne maszyny do mycia podłóg w domu to modele wyposażone m.in. w praktyczne systemy dozowania środków czyszczących, które sprawią, że skutecznie wyeliminujesz dodatkowe wiadra. To jednak nie wszystko, co z pewnością przekona Cię do zakupu. Nasze maszyny do mycia podłóg mają specjalne zbiorniki na czystą i brudną wodę, które zapewniają długie interwały pracy. 

Maszyny do mycia podłóg w szkole i nie tylko 

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór maszyn czyszczących, które przydadzą się na wielu powierzchniach, a dokładnie w: 

  •       biurach,
  •       hotelach,
  •       restauracjach,
  •       sklepach,
  •       niewielkich magazynach
  •       zakładach produkcyjnych,
  •       szpitalach.

Maszyny do mycia podłóg akumulatorowe doskonale sprawdzają się w miejscach o dużej powierzchni, gdzie utrzymanie czystości wymaga zaangażowania większej liczby pracowników. Zobacz, jak niewiele potrzeba, aby utrzymać powierzchnię w czystości. Wypróbuj maszyny do mycia podłóg dostępne w naszej ofercie.