Płyn Tapi Shampoo 10L

Brutto 408.86 

Netto 332.40 zł
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  Kategoria:
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Sposób użycia:

  500 – 1000 ml na 10L wody (5 – 10%). Przed szamponowaniem wykładzinę bardzo dokładnie odkurzyć, a następnie przy pomocy odplamiaczy usunąć plamy. Miejsca niedostępne dla maszyny (brzegi, rogi) czyścić ręcznie miękką szczotką, a większe powierzchnie czyścić fragmentami odpowiednim urządzeniem do prania dywanów na sucho (wytwornicą piany). Po zakończeniu czyszczenia, w celu nadania puszystości lekko wilgotną wykładzinę należy wyczesać szczotką w jednym kierunku, a po całkowitym wyschnięciu dokładnie odkurzyć odkurzaczem trzepiącym z resztek skrystalizowanego preparatu.

  Uwagi:

  Przed szamponowaniem sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność dywanów i tapicerki na odbarwiania. Ostrożnie przy dywanach i tapicerce na osnowie z juty (możliwe skurczenie, wybarwienia). Pod nogi mebli podłożyć podkładki z plastiku lub folii aluminiowej (plamy z rdzy lub bejcy).

  Środki bezpieczeństwa:

  W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z pomocą lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

  Składniki:

  Zgodnie z zaleceniami UE 5% – 15 % anionowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: substancje zapachowe, środki konserwujące.
  Odczyn koncentratu pH 6,0. Odczyn roztworu pH 7,0 (0,5).

  Opakowanie: 10L

  Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent nie ponosi odpowiedzialności.

  Produkt do użytku profesjonalnego, posiada świadectwo PZH Nr HŻ/18519/01/A

  Informacje dodatkowe

  Okres ważności

  Wartość pH (koncentrat)

  Wartość pH (roztwór 1%)

  Składniki

  , , ,