Opis
Dane techniczne
Galeria
Specyfikacja PDF
Akcesoria
Produkty powiązane

Opis produktu

Maszyna czyszcząca IPC CT15 ze szczotką walcową

Ten model wyróżnia się szczególnie efektywną szczotką walcową, zaprojektowaną specjalnie do zwiększenia efektywności czyszczenia w ciasnych miejscach. Doskonale sprawdzi się w małych sklepach, ciasnych korytarzach czy zatłoczonych biurach. Wydajność czyszczenia na poziomie 1225 m2/h, w połączeniu ze szczotką walcową, gwarantuje dokładność i szybkość pracy. Dzięki niej, nawet najtrudniejsze do dosięgnięcia miejsca stają się łatwe do czyszczenia. Ta maszyna czyszcząca to niezawodny partner, na którym możesz polegać w każdym miejscu.

Urządzenie do efektywnego czyszczenia podłóg – IPC CT15

Szukasz niezawodnej maszyny do zmywania podłóg – kompaktowej, lecz o znakomitej wydajności? Twoje poszukiwania możemy uznać za zakończone sukcesem! Zapewniamy, że prezentowana przez nas zmywarka do podłóg  IPC CT15 w pełni zaspokoi Twoje potrzeby, a nawet zaoferuje więcej!

Ta maszyna do zmywania i zbierania śmieci jest wyposażona w regulowany uchwyt, który umożliwia dopasowanie wysokości do użytkownika. Dzięki szczotce o szerokości 35 cm osiąga imponującą wydajność na poziomie 1225 m2/h. Posiada zbiorniki na czystą i brudną wodę o pojemności 16 i 19 litrów, co zapewnia długie interwały pracy.

Praktyczność i bezpieczeństwo podczas korzystania

Nasza propozycja to maszyna do zmywania podłóg o komfortowej i bezpiecznej konstrukcji, która umożliwia skuteczne czyszczenie nawet najbardziej zanieczyszczonej powierzchni.  Przyjazne dla użytkownika uchwyty zapewniają pewny chwyt, co umożliwia precyzyjne czyszczenie każdego zakątka. Ich składana konstrukcja pozwala na oszczędne gospodarowanie przestrzenią, gdy urządzenie nie jest używane.

Moc i efektywność pracy

Zmywarka podłogowa Gansow IPC CT15 to nie tylko wygoda obsługi, ale przede wszystkim imponująca wydajność. Urządzenie z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem nie tylko małych, ale także dużych powierzchni, takich jak hale magazynowe czy sklepy wielkopowierzchniowe. Efektywne usuwanie brudu z każdej powierzchni nigdy nie było tak łatwe!

Dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i nie tylko

Maszyna czyszcząca IPC CT15 jest doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia podłóg w:

  •       biurach,
  •       hotelach,
  •       restauracjach,
  •       sklepach,
  •       niewielkich magazynach
  •       zakładach produkcyjnych,
  •       szkołach,
  •       szpitalach.

Urządzenie jest idealne do czyszczenia zarówno twardych powierzchni, jak i dywanów, dzięki czemu jest uniwersalne do wielu zadań.

Informacje dodatkowe

Wielkość zbiorników [l]

Model

Marka

Zasilanie

Wydajność teoretyczna m²/h

Szerokość czyszczenia [mm]

Zasilanie [V-Ah]

Moc maksymalna [W]

Nacisk szczotek [kg]

Szerokość ssawy [mm]

Prędkość maksymalna [km/h]

waga [kg]

wymiary [mm]

Specyfikacja

Poczytaj więcej o Maszyna czyszcząca IPC CT15 ze szczotką walcową
pdf Pobierz PDF