Promocja 7%

Myjka Gorącowodna IPC PW-H50P/4

Brutto 26 084.33 

Poprzednia najniższa cena: 26 084.33 .

Netto 21 206.80 zł

+ Gratis

Truck Cleaner 5l x 2
Model: D2017P4T
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: IDAC40887 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Gorącowodna Myjka Ciśnieniowa PORTOTECNICA IPC PW-H50P – niski koszt sprzątania

  Na rynku częściej można spotkać myjki ciśnieniowe, głównie ze względu na różnorodność funkcji, które proponują. Znacznie upraszczają one prace porządkowe, skracając czas potrzebny na ich wykonanie oraz zmniejszając zużycie środków czystości. Ze względu na relatywnie niskie koszty eksploatacji i mniejsze zużycie energii, jest to inwestycja, która szybko się opłaca. W dodatku, urządzenia te są intuicyjne i łatwe w codziennym użytkowaniu, co umożliwia korzystanie z nich każdemu.

  Szczegóły techniczne gorącowodnej myjki ciśnieniowej PORTOTECNICA IPC PW-H50P

  Myjka ciśnieniowa PORTOTECNICA IPC PW-H50P wyróżnia się swoim designem i specyfikacją techniczną. Jest zaprojektowana ergonomicznie, aby jej obsługa była prosta i przyjemna przez długi czas. Jest to profesjonalne, trójfazowe urządzenie z funkcją podgrzewania wody, wyposażone w czteropolową, wolnoobrotową pompę korbowodową z ceramicznymi nurnikami i mosiężną głowicą. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i trwałość urządzenia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest elektroniczny system MSC, który kontroluje pracę pompy i chroni przed potencjalnymi przeciążeniami za pomocą panelu kontrolnego LED. Materiały użyte do produkcji myjki są starannie dobrane, co gwarantuje łatwość obsługi, trwałość i bezpieczeństwo.

  Praktyczne wykorzystanie profesjonalnej myjki trójfazowej

  Gorącowodna myjka ciśnieniowa PORTOTECNICA IPC PW-H50P oferuje funkcję mycia parą wodną. Sprawdza się doskonale przy usuwaniu różnorodnych zanieczyszczeń, nawet tych trudnych do usunięcia. Z tego powodu jest często używana w warsztatach samochodowych, rolnictwie czy firmach sprzątających. Jest wyposażona w zabezpieczenie DTS i profesjonalny pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym. Warto również zwrócić uwagę, że ciśnienie robocze można regulować do 200 bar, a przepływ wody może wynosić do 1000 l/h. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu tych parametrów, praca staje się wygodniejsza, a skuteczność czyszczenia wzrasta.

  Gratis

  Truck Cleaner 5l x 2

  Informacje dodatkowe

  Model

  Przepłw powietrza [m³/h]

  Marka

  Zasilanie

  Ciśnienie [bar/Mpa]

  Maksymalny Przepływ wody (l/h)

  Pobór mocy [kW]

  Ilość pól silnika/rpm

  Sterowanie

  Pompa/głowica/tłoki

  Moc cieplna kotła [kW]

  Zużycie paliwa [kg/h]

  Pojemność baku paliwa [l]

  Zbiornik na chemię [l]

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Myjka Gorącowodna IPC PW-H50P/4
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria