Myjka Ciśnieniowa Zimnowodna IPC PW-C55 trzyfazowa 210 bar

Brutto 13 996.17 

Netto 11 379.00 zł
Model: DP2117P T
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: IDAF40926 Kategorie: ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Myjka Ciśnieniowa Zimnowodna IPC PW-C55 trzyfazowa 210 bar

  Myjka ciśnieniowa IPC PW-C55 trzyfazowa 210 bar jest prawdziwą bestią wśród myjek. Oferuje niewiarygodną moc ciśnienia, dzięki której żadne zabrudzenie nie jest w stanie oprzeć się jej działaniu. Idealna do ciężkich zadań i skomplikowanych czynności, stanowi doskonałe narzędzie dla każdego profesjonalisty.

  PORTOTECNICA IPC PW-C55 – innowacyjna zimnowodna myjka ciśnieniowa

  IPC PW-C55 zimnowodna myjka ciśnieniowa jest sprzętem o zastosowaniu przemysłowym, specjalizującym się w zadaniach wymagających precyzji. Wyposażona jest w pompę o trójfazowym zasilaniu, korbowodową, czteropolową, z mosiężną głowicą i ceramicznymi nurnikami. Właściciel tego urządzenia ma pewność, że inwestuje w produkt najwyższej klasy, który posłuży mu przez długie lata.

  Wysokociśnieniowa zimnowodna myjka łączy ze sobą dwie kluczowe cechy:

  •       wydajność,
  •       ergonomię.

  Możemy ją bez trudu umieścić w bagażniku samochodu, a jej transport ułatwiają duże koła, które poradzą sobie nawet z nierównościami czy nieutwardzonymi powierzchniami. Myjka posiada innowacyjny design, który zapewnia komfort pracy, oraz składany uchwyt, który ułatwia przemieszczanie i przechowywanie. Elektroniczne systemy sterujące działaniem myjki zapobiegają jej uszkodzeniom oraz przeciwdziałają utracie stabilności.

  Świetne parametry, wyposażenie bez kompromisów

  Wykorzystanie lancy z dyszą turbo, 10-metrowego węża ciśnieniowego i pistoletu G600 lanca z dyszą, zapewnia wszystko, czego potrzebujemy do efektywnego czyszczenia. Urządzenie generuje ciśnienie robocze do 210 bar, a przepływ wody można regulować do 1000 l/h. Myjka wyposażona jest także w system DTS, zapewniający opóźnione zatrzymanie, oraz dodatkowe miejsce do przechowywania dodatkowych akcesoriów.

  W myjkę wysokociśnieniową PW-C55 została wkomponowana łatwo demontowalna pokrywa, a także intuicyjny system ułatwiający szybkie napełnianie olejem, co przyspiesza konserwację. Całość konstrukcji waży 72 kg, a maksymalna temperatura wody wynosi 52°C.

  Zamów urządzenie dla siebie!

  . Bez względu na to, czy chcemy oczyścić powierzchnię, czy też trudno dostępne miejsca, ta myjka wysokociśnieniowa podoła każdemu wyzwaniu! Producent z Włoch gwarantuje niezawodność urządzeń, ich wysoką wydajność i skuteczność pracy.

  Informacje dodatkowe

  Model

  Przepłw powietrza [m³/h]

  Marka

  Pojemność [l]

  Zasilanie

  Ciśnienie [bar/Mpa]

  Maksymalny Przepływ wody (l/h)

  Pobór mocy [kW]

  Ilość pól silnika/rpm

  Sterowanie

  Pompa/głowica/tłoki

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Myjka Ciśnieniowa Zimnowodna IPC PW-C55 trzyfazowa 210 bar
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria