Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 1/27 W&D

Brutto 1 527.66 

Netto 1 242.00 zł

+ Gratis

Profesjonalne granulki zapachowe do odkurzacza Granodor Flower 250ml
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: ASDO15015 Kategorie: ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Wszechstronny odkurzacz do sprzątania na mokro i na sucho

  Czy możliwe jest znalezienie urządzenia czyszczącego, które jest prawdziwie wszechstronne? Często w pogoni za oszczędnościami lub aby uniknąć finansowej katastrofy, szukamy opcji, które mogą sprostać wielu wyzwaniom. Odkurzacz IPC GP 1 Soteco jest jednym z nich – poradzi sobie w każdych okolicznościach. Oferowany jest w dwóch modelach: GP 1/27 i GP 1/35, co pozwala jeszcze lepiej dobrać go do charakteru i miejsca prowadzonych prac.

  Uniwersalny odkurzacz: model IPC GP 1/27 WD 

  Urządzenie IPC GP 1/27 WD  oferuje możliwość czyszczenia na sucho i na mokro. Jest w stanie odkurzyć zarówno płyny, jak i kurz, a dzięki swojej kompaktowej budowie i niewielkiej wadze jest łatwo przenośne.

  Zbiornik na zanieczyszczenia wykonany jest z plastiku i ma pojemność 27 litrów. Dzięki tym cechom, odkurzacz IPC GP 1/27 WD  może być idealnym rozwiązaniem dla:

  •       małych i średnich kuchni,
  •       restauracji,
  •       sklepów,
  •       sal szkolnych

  czy innych pomieszczeń. Urządzenie poradzi sobie także na zewnątrz, nadaje się więc do czyszczenia parkingów czy terenów wokół budynków. Szeroki zakres zastosowania tego urządzenia sprawia, że jego zakup może być korzystny.

  Co wyróżnia model IPC GP 1/27 WD ?

  Odkurzacz IPC GP 1/27 WD  wyposażony jest w system zabezpieczający silnik przed pianą oraz zestaw standardowych akcesoriów o średnicy 36 mm. Moc urządzenia wynosi 1300 W, a podciśnienie – 2380 mm H2O. Przepływ powietrza to 200 m3/h. Opisywany model posiada wygodny wózek z uchwytem na narzędzia oraz śrubowe połączenie, które zapewnia trwałe zamocowanie węża do urządzenia.

  W produkcji odkurzacza IPC GP 1/27 WD  wykorzystano 75% plastiku pochodzącego z recyklingu. Ten rodzaj plastiku ma takie same właściwości jak nowy, ale jest bardziej przyjazny dla środowiska, a także zgodny z wytycznymi RoHS i REACH. Urządzenia z serii ISO wyposażone są także w silniki o dużej prędkości, które zwiększają efektywność i redukują hałas.

  Sprawnie pracujący odkurzacz : model IPC GP 1/35

  Drugi model urządzenia również wyposażony jest w system zabezpieczający silnik przed pianą. Standardowy zestaw akcesoriów o średnicy 36 mm jest wliczony w cenę. Urządzenie ma moc 1300 W, podciśnienie wynosi 2380 mm H2O, a przepływ powietrza to 200 m3/h. Zbiornik na zanieczyszczenia wykonany jest z plastiku i ma pojemność 27 litrów.

  Gratis

  Profesjonalne granulki zapachowe do odkurzacza Granodor Flower 250ml

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Zastosowanie

  Zasilanie

  Silnik

  Zasilanie [V]

  Moc [W]

  Podciśnienie [mmH2O]

  Pojemność [l]/materiał

  Średnica akcesoriów [mm]

  Poziom hałasu dB(A)

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GP 1/27 W&D
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria