Highpure HPB

Brutto 22 959.18 

Netto 18 666.00 zł
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: APTA40016 Kategoria:
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Highpure: rewolucyjne i ekologiczne rozwiązanie do czyszczenia powierzchni szklanych

  Innowacyjne sprzątanie z Highpure

  Zarządzanie czystością może czasem wymagać specjalistycznego wyposażenia, aby osiągnąć rzeczywiście skuteczne rezultaty. Przykładem takiego urządzenia jest Highpure, które sprawdzi się doskonale w czyszczeniu okien i paneli fotowoltaicznych, oferując jednocześnie łatwość użycia i ekologiczność. Maszyna ta dostępna jest w dwóch wariantach.

  Wersje maszyny Highpure

  • Highpure HPE: System do czyszczenia szklanych fasad oparty na technologii wody demineralizowanej. Napędzany z sieci elektrycznej, wyposażony w system filtracji w czterech stopniach. Możliwość współpracy z dedykowaną myjką ciśnieniową.
  • Highpure HPB: System do czyszczenia szklanych fasad z wykorzystaniem technologii wody demineralizowanej. Napędzany baterią, wykorzystuje czterostopniowy system filtracji. Bateria i ładowarka nie są wliczone w skład zestawu.

  Zaawansowany system demineralizacji wody: Highpure

  Highpure działa na bazie technologii wody demineralizowanej. System do czyszczenia szklanych fasad Highpure zasila sieciowy prąd elektryczny, a czterostopniowy system filtracji gwarantuje, że do czyszczenia wykorzystywana jest w pełni czysta woda. Efektywność systemu Highpure to 200 m2/h, z naciskiem wynoszącym 8 barów. Przepływ czystej wody to 7 l/min.

  Highpure: Ekologiczne czyszczenie szklanych powierzchni

  Highpure jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska, umożliwiającym czyszczenie szklanych powierzchni poziomych i pionowych bez konieczności stosowania środków chemicznych. W ofercie znajdują się również modułowe i teleskopowe drążki z odpowiednimi szczotkami, umożliwiające prace na wysokościach do 16 m. Maszyna prezentuje się nowocześnie i jest wyjątkowo praktyczna. Waży tylko 55 kg, co ułatwia jej transport.

  Różnorodność zastosowań systemu Highpure

  System do czyszczenia szklanych powierzchni Highpure będzie odpowiedni do użytku w biurach, szkołach, przeszklonych restauracjach czy salach bankietowych. Highpure poradzi sobie z oknami, ale to nie wszystko – jest również idealne do czyszczenia delikatniejszych i specyficznych powierzchni, takich jak popularne panele fotowoltaiczne czy solarne. Urządzenie znajduje zastosowanie również w przemyśle, na przykład w szklarniach czy w sektorze budowlanym.

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Zasilanie

  Wydajność [m²/h]

  Napięcie [V/Hz]

  Ciśnienie [bar/Mpa]

  Maksymalny Przepływ wody (l/h)

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Highpure HPB
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria