Zamiatarka Prowadzona 750E

Brutto 10 001.13 

Netto 8 131.00 zł
negocjacja
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą!
arr

  Dostawa
  dpd
  Akceptujemy
  p24 blik qp gp visa
  SKU: MSUT00766 Kategorie: , ,
  Opis
  Dane techniczne
  Galeria
  Specyfikacja PDF
  Akcesoria
  Produkty powiązane

  Opis produktu

  Efektywne i profesjonalne – zamiatarki 750 E

  Zapewnienie efektywnego i profesjonalnego sprzątania na powierzchniach małych i średnich wymaga od firm sprzątających stosowania niezawodnych, wydajnych urządzeń. Rynek oferuje obecnie wiele tego typu produktów, które mają na celu ułatwić prace sprzątające, redukując czas i wysiłek poświęcony tym zadaniom. Jednym z nich jest bez wątpienia  zamiatarka 750 E będąca doskonałym przykładem urządzenia, które sprawdzi się przy sprzątaniu:

  •       małych magazynów,
  •       warsztatów,
  •       galerii handlowych,
  •       sal bankietowych,
  •       restauracji,
  •       holi hotelowych,
  •       obiektów sportowych

  i innych podobnych miejsc.

  Zamiatarka 750 E – efektywne urządzenie do sprzątania zasilane baterią

  Zasilana baterią zamiatarka 750 E pozwala na ciągłą pracę przez 1,5 godziny, co daje dużą swobodę operatorowi. Czyszcząc na szerokość 75 cm, osiąga wydajność do 3000 m2/h. Do urządzenia dołączona jest bateria i ładowarka. Urządzenie ma pojemnik o dużej pojemności (25 l), dzięki czemu sprawnie radzi sobie z usuwaniem zarówno drobnych, jak i nieco większych zanieczyszczeń.

  Zamiatarka 750 E może pracować też bez zasilania bateryjnego jako zamiatarka  manualna. Jej konstrukcja umożliwia łatwe opróżnianie zbiornika na odpady, a regulacja wysokości szczotki pozwala na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i charakteru przestrzeni, którą zarządza.

  Uniwersalne zastosowanie: sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynków

  Jedna maszyna do wielu zadań? Produkowana przez firmę IPC, zamiatarka 750 E sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartym powietrzu. Jest to doskonałe rozwiązanie do utrzymania porządku zarówno w warsztatach, jak i na parkingach średniej wielkości. Urządzenie to jest szczególnie polecane do sprzątania małych i średnich powierzchni. Dzięki kompaktowej konstrukcji, zamiatarka 750 E poradzi sobie nawet w ciasnych przestrzeniach.

  IPC to firma specjalizująca się w tworzeniu specjalistycznego sprzętu do sprzątania, oferując szeroki wybór urządzeń, produktów i maszyn dedykowanych firmom sprzątającym. Sporą część jej asortymentu znajdziesz w naszym sklepie online.

  Informacje dodatkowe

  Marka

  Szerokość czyszczenia [mm]

  Maksymalna wydajność m²/h

  Zasilanie [V-Ah]

  Prędkość maksymalna [km/h]

  Waga bez baterii [kg]

  waga [kg]

  wymiary [mm]

  Specyfikacja

  Poczytaj więcej o Zamiatarka Prowadzona 750E
  pdf Pobierz PDF

  Akcesoria