Odkurzacz Piorac
Opublikowano

Jak wybrać najlepszy odkurzacz piorący?

Odkurzacz Piorac

Na rynku, dostępnych jest wiele dobrych odkurzaczy piorących. Niestety znajdą się również modele, które nie powinny cieszyć się Twoim zainteresowaniem. Wybór właściwego odkurzacza piorącego do domu będzie trafny tylko wtedy, kiedy weźmiesz pod uwagę kilka kwestii. Liczy się nie tylko skuteczność, cena czy producent – jest o wiele więcej szczegółów wartych Twojego zainteresowania. W tym artykule pokażemy Ci, jak wybrać najlepszy sprzęt. 

Jaki wybrać odkurzacz piorący do domu? 

Zacznijmy od podstaw. Dobry odkurzacz piorący to nie taki, który mało kosztuje. Profesjonalny sprzęt oferuje Ci tak wiele korzyści, że nie zwrócisz nawet uwagi na cenę. Jedną z zalet, którą powinien mieć odkurzacz piorący do domu, jest oczywiście głębokie oczyszczenie. Oznacza to, że wybrana maszyna potrafi wniknąć w strukturę dywanu czy tapicerki, dzięki czemu usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Jest to bardzo ważne, szczególnie kiedy w domu są małe dzieci lubiące bawić się farbami lub jeść w salonie. W przypadku posiadania psów również przyda się głębokie czyszczenie. 

Dobry odkurzacz piorący, który usuwa alergeny 

W Twoim domu znajdują się patogeny, których nie widać, ale mogą wywoływać one różne alergie – są to, na przykład roztocze. Kiedy więc zastanawiasz się, jaki wybrać odkurzacz piorący do domu, pomyśl o swoim bezpieczeństwie. Wybierz sprzęt, który pozwoli Ci usunąć alergeny. Profesjonalne odkurzacze piorące do domu polecamy szczególnie osobom cierpiącym na astmę lub różnego rodzaju alergie. Wykorzystanie takiego sprzętu pozwoli Ci poprawić jakość powietrza i zwiększyć komfort domowników.

 • Odkurzacz Gp 2 62 Ext 26
  Odkurzacz GP 2/62 EXT
 • Odkurzacz Gp 1 27 Ext
  Odkurzacz GP 1/33 EXT
 • Odkurzacz Gp 1 27 Ext 24
  Odkurzacz GP 1/27 EXT

Efektywność czasowa ma znaczenie 

Twój nowy odkurzacz piorący do domu powinien mieć duży pojemnik na brudną wodę, który pozwoli Ci ograniczyć czas czyszczenia. Wybierając dobry sprzęt, nie musisz przerywać swojej pracy tylko po to, aby opróżnić pojemnik. Możesz pracować bez presji – nawet jeśli Twoim zadaniem jest wyczyszczenie środowiska komercyjnego. 

Właściwy model odkurzaczy piorących do domu 

Pamiętaj, że nie każdy model sprawdzi się w przypadku powierzchni domowej. Może się okazać, że wybrałeś maszynę, która przeznaczona jest bardziej do komercyjnego sprzątania. W naszym sklepie czekają na Ciebie dobre odkurzacze piorące, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu, a są to:

 • Odkurzacz GP 1/27 EXT, który z pewnością urzeknie Cię swoją kompaktowością i mocą. Model ten idealnie sprawdzi się do użytku domowego – nawet na dużych przestrzeniach. 
 • Odkurzacz GP 1/33 EXT, czyli wszechstronna maszyna, która łączy w sobie wygodę z pojemnością. Wyposażona została ona w specjalne uchwyty na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką.