Myjka Cisnieniowa
Opublikowano

Myjka ciśnieniowa — jaką wybrać?

Myjka Cisnieniowa

Myjki ciśnieniowe to profesjonalny sprzęt, po który możesz sięgnąć w wielu sytuacjach, na przykład podczas usuwania wielu zanieczyszczeń po remoncie czy czyszczenia kostki brukowej przed domem. Myjki ciśnieniowe przydadzą się w firmie, jak i w domu. Zanim jednak wybierzesz dany model, to zobacz, jaką kupić myjkę ciśnieniową. 

Jaka myjka ciśnieniowa – jaką wybrać i dlaczego? 

Myjki ciśnieniowe dostępne w ofercie naszego sklepu dostępne są w naprawdę różnych modelach i konfiguracjach. Zadbaliśmy o to, aby każdy przedsiębiorca, jak i domownik, który chce zadbać o swoją przestrzeń, znalazł to, czego dokładnie potrzebuje. Zanim wybierzesz jeden z dostępnych modeli, to dokładnie określ, czego potrzebujesz. Być może szukasz innowacyjnych zwijaczy węży myjek, a może zależy Ci na doskonałym systemie monitoringu czasu pracy i zapobieganiu awarii.

Do użytku profesjonalnego polecamy wykorzystać myjki ciśnieniowe, które wyposażone zostały w diody kontrolne i ostrzegawcze, a w tym te, które kontrolują mikrowycieki wody. Jeśli szukasz maszyny do domu, to bardzo pomocna okaże się możliwość regulacji ciśnienia bezpośrednio w pompie.

Zwróć uwagę na możliwości 

Myjki ciśnieniowe mogą pracować z wodą o naprawdę różnej temperaturze – od 30℃ do nawet 145℃. Jeśli w swojej działalności walczysz z uporczywymi zabrudzeniami i chcesz zapewnić swoim klientom naprawdę wysoką jakość, to wybierz myjki umożliwiające Ci czyszczenie przy pomocy wysokiej temperatury. Zwróć również uwagę na pompy – do wyboru są, na przykład korbowodowe, jak i wielotłoczkowe. 

  • Myjka Goracowodna Ipc Pw H28 4 Trzyfazowa 800 L H
    Myjka Gorącowodna IPC PW-H28/4 trzyfazowa 800 l/h
  • Myjka Wysokocisnieniowa Ipc Pw E100
    Myjka Wysokociśnieniowa IPC PW-E100
  • Myjka Goracowodna Ipc Pw H100
    Myjka Gorącowodna IPC PW-H100

Jaką kupić myjkę ciśnieniową? 

Jeśli nie wiesz, jaką kupić myjkę ciśnieniową i zastanawiasz się nad najlepszym wyborem, to zacznij od podjęcia podstawowej decyzji. Rozważ, czy bardziej przyda Ci się myjka ciśnieniowa zimnowodna, czy gorącowodna. Tę pierwszą polecamy do oczyszczania elewacji, a drugą do poważniejszych zanieczyszczeń. 

Myjka ciśnieniowa gorącowodna 

Kiedy dokładnie sprawdzi się myjka gorącowodna? Wtedy, kiedy chcesz usunąć wyjątkowo trwałe, silne zabrudzenia, na przykład czyścisz silnik, podwozie lub inne elementy samochodowe. Po myjki ciśnieniowe gorącowodne sięga również branża budowlana i przemysłowa.

Myjka ciśnieniowa zimnowodna 

Myjki ciśnieniowe w wersji zimnowodnej to sprzęt, który polecamy szczególnie do użytku domowego. Myjki te gwarantują doskonały efekt czyszczenia i to bez konieczności inwestycji wielu godzin w pracę.