Maszyny Czyszczace Do Firmy Sprzatajacej
Opublikowano

Wyposażenie firmy sprzątającej w sprzęt czyszczący — niezbędne maszyny dla ekspertów

Maszyny Czyszczace Do Firmy Sprzatajacej

Trudno byłoby wyobrazić sobie profesjonalną firmę sprzątającą, która nie zainwestowała w dobry sprzęt. Technicy powinni mieć dostęp do najlepszych rozwiązań, czyli maszyn ułatwiających pracę. Jeśli prowadzisz firmę sprzątającą i chcesz, aby cieszyła się ona dużym uznaniem wśród klientów, to przygotowaliśmy dla Ciebie listę maszyn, które powinny znaleźć się na Twoim wyposażeniu. 

Profesjonalne odkurzacze 

Podstawową maszyną stworzoną z myślą o usuwaniu nawet największych zanieczyszczeń z powierzchni usługowych, magazynowych, a nawet domowych, jest oczywiście odkurzacz. W przypadku firm sprzątających poleca się duży sprzęt, który poradzi sobie z halami magazynowymi czy nawet centrami handlowymi. 

W przypadku sprzątania powierzchni biurowych poleca się odkurzacz IPC LP 1/16, czyli zaawansowane urządzenie do sprzątania, Taka maszyna zapewnia precyzję i efektywność, spełnia surowe wymogi dotyczące czystości w różnych branżach – od hotelarstwa po biura czy ośrodki medyczne. Dostępny w dwóch wersjach, oferuje regulację hałasu, wydajną turbinę ssącą oraz szeroki zestaw akcesoriów. 

Do zadań specjalnych wybierz odkurzacz specjalistyczny GC 2/90 ze wbudowaną pompą do brudnej wody. Taka maszyna to doskonałe rozwiązanie do zadań wymagających czystości w trudnych warunkach. Jego dwusilnikowa konstrukcja o mocy 2400 W gwarantuje wysoką wydajność przy odsysaniu nawet najbardziej zabrudzonych cieczy.

Myjki z wysokim ciśnieniem 

Niektóre firmy sprzątające świadczą również usługi na zewnątrz, podczas których sprawdzi się myjka z wysokim ciśnieniem wody. Możesz wykorzystywać ją do czyszczenia firmowych parkingów, elewacji czy tarasów, na których latem odbywają się eventy. Które myjki z wysokim ciśnieniem polecają się najbardziej? 

Dla profesjonalistów stworzona została IPC PW-E100. To najnowsza propozycja w gamie wysokociśnieniowych myjek – idealna do trudnych warunków pracy. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, oferuje automatyczne zatrzymywanie w przypadku bezczynności, co czyni ją wyjątkowo oszczędną i efektywną.

Główne cechy:

  • Wytrzymała konstrukcja z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
  • Automatyczne zatrzymywanie po bezczynności, zapewniające oszczędność energii.
  • Bezpieczne funkcje, takie jak zatrzymanie w przypadku wycieku czy braku wody, gwarantujące długotrwałą użyteczność.

IPC PW-E100 to także świadomy wybór ekologiczny z minimalną emisją odpadów. Posiada wbudowany licznik godzin dla kontroli zużycia, co sprawia, że jest nie tylko praktyczna, ale również ekonomiczna.

Maszyny do podłóg 

Twoja firma powinna oferować klientom najlepsze rozwiązania, a aby tak się stało, to konieczna jest inwestycja w maszyny do podłóg. Dokładnie w sprzęt do mycia i polerowania. Często wykorzystuje się je w sklepach, a także halach produkcyjnych. Taki sprzęt to wysoka jakość i efekt, który doceni każdy klient. W naszej ofercie dostępne są maszyny do podłóg w różnym wydaniu. Nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać Ci właściwe wyposażenie Twojej firmy sprzątającej.