Maszyny Ipc Odkurzacze
Opublikowano

Jakie są zalety odkurzania na mokro?

Maszyny Ipc Odkurzacze

Odkurzanie na mokro to wygodne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie nieruchomości, lokalu usługowego czy nawet samochodu w czystości. Ich popularność zwiększa się z roku na rok, dzięki ich wszechstronności. Odkurzacze do mycia na mokro mają wiele zalet – poznaj je wszystkie, zanim zdecydujesz się na zakup tak profesjonalnej maszyny. 

Zaawansowane odkurzacze na mokro i ich zalety 

Odkurzanie na mokro jest funkcją, która nie jest dostępna we wszystkich odkurzaczach, a jest niezastąpiona w wielu sytuacjach. Wybierając odkurzacz z funkcją mycia, masz możliwość inwestycji w wiele różnych modeli, a każdy z nich ma swoje indywidualne zalety. Oto kilka propozycji: 

Odkurzacz GP 1/27 to kompaktowy model, który sprawdzi się na niewielkich powierzchniach, a w tym domach i mieszkaniach. Jego największą zaletą jest łatwość w przechowywaniu, a także transporcie. Polecamy go szczególnie firmom świadczącym usługi sprzątania niewielkich biur lub osobom, które szukają maszyny do domowego użytku. 

Odkurzacz GP 1/33 to wyjątkowo wszechstronny odkurzacz, który z jednej strony jest wygodny i mobilny, a z drugiej oferuje niezwykłą pojemność. Został on wyposażony w uchwyty na akcesoria, dzięki czemu wszystko, co niezbędne jest pod ręką. Możesz sprzątać pomieszczenia nawet średniej wielkości, ponieważ model ten ma zbiornik o pojemności 33 litrów.

Odkurzacz GP 2/62 – mamy również propozycję dla profesjonalistów. Model ten stworzony został, aby umożliwić sprawne i przyjemnie sprzątanie dużych przestrzeni. Zapewnia on doskonałą wydajność w nawet najtrudniejszych warunkach. Model ten powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy sprzątającej, która chce działać na większą skalę.

  • Odkurzacz Do Suchych I Mokrych Powierzchni Ipc Gc 3 107 Wd 16
    Odkurzacz do suchych i mokrych powierzchni IPC GC 3/107 W&D
  • Odkurzacz Biurowy IPC LP 1/16 o zwiększonym przepływie powietrza
    Odkurzacz Biurowy IPC LP 1/16 o zwiększonym przepływie powietrza
  • Dkurzacz Biurowy Ipc Lp 1 16 13
    Odkurzacz Biurowy IPC LP 1/16

Różnorodna powierzchnia to pestka 

Odkurzacz do pracy na mokro znajduje swoje zastosowanie na różnych rodzajach podłóg – od drewnianych po płytki i wykładziny. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest skuteczne usuwanie plam, kurzu czy innych zabrudzeń. Profesjonalny odkurzacz poradzi sobie z doczyszczeniem resztek jedzenia z dywanu, dopraniem kanapy po zabawie farbami, a kiedy będzie trzeba, umyje on panele. 

Bez dodatkowego wsparcia 

Dużą zaletą profesjonalnych odkurzaczy jest możliwość sprzątania bez wykorzystywania chemicznych środków do czyszczenia. Jest to bardzo ważne dla środowiska, ale i osób wrażliwych na domową chemię. Wykorzystaj naturalne detergenty lub skorzystaj tylko z wody.